Oferowane przez nas cielaki na sprzedaż charakteryzują się doskonałą zdrowotnością, ponieważ bardzo dbamy o odpowiednią selekcję trafiających do nas zwierząt. Wiemy z doświadczenia, jak ważna jest dobra kondycja zwierząt w hodowli, dlatego też pozwalamy dokonać samodzielnej selekcji każdej sztuki. Cielaki na sprzedaż pochodzą wyłącznie z gospodarstw indywidualnych rolników, z którymi regularnie współpracujemy i mamy możliwość monitorowania ich hodowli. Dzięki temu mamy pewność, że zwierzęta pochodzą ze sprawdzonego źródła i nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Regularna współpraca z doświadczonymi hodowcami sprawia, że sprzedaż cieląt odbywa się bez negatywnych konsekwencji. Natomiast powracający do nas, zadowoleni ze współpracy rolnicy potwierdzają jakość wykonywanych przez nas usług, min. byki na sprzedaż.

Nasze cielaki w Wielkopolsce

Dużym plusem naszej firmy jest też lokalizacja – Posiadamy kilka punktów obrotu zwierzętami na terenie województwa mazowieckiego oraz wielkopolskiego, co ułatwia współprace z naszymi klientami. Ogromną zaletą naszej firmy jest to, że swoje usługi kierujemy do gospodarstw ze wszystkich rejonów kraju, umożliwiając przy tym bezpośrednie dostawy do poszczególnych rolników. Z naszych usług, min. byczki mięsne korzystają zarówno detaliczni przedsiębiorcy, jak i duże firmy, przez co możemy zdobywać doświadczenie z różnorodnych źródeł, słuchając potrzeb wszystkich przedsiębiorców. Dzięki temu możemy rozwijać firmę i oferować coraz bardziej nowoczesne rozwiązania w zakresie sprzedaży cieląt z Wielkopolski. Kolejnym, bardzo ważnym elementem mającym wpływ na utrzymanie zwierząt w najlepszej kondycji jest ich transport do miejsca docelowego jak również to w jaki sposób będą traktowane w trakcie przewozu. To niezwykle ważna kwestia, o której często zapominają firmy, działające pod szyldem „sprzedam cielaki” .

Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc w zakresie porad merytorycznych dotyczących zwierząt jak również całego procesu zakupów, które przebiegają w naszej firmie. Wyjaśnimy wszystkie nurtujące Państwa kwestie związane z wyborem cieląt oraz doradzimy w kwestiach technicznych.