Rogofarm oferuje byczki na sprzedaż najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych hodowli, z którymi od wielu lat regularnie współpracujemy. Dostarczamy byczki, które charakteryzują się naturalnym i niezwykle szybkim przyrostem. Jednocześnie posiadają one doskonale rozwinięty układ odpornościowy, cechując się doskonałym zdrowiem i dobrą kondycją. Sprzedaż byków odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym.

Sprawdzone byki na sprzedaż

Gospodarstwa z którymi prowadzimy regularną współpracę są wolne od chorób zakaźnych, co regularnie monitorujemy. Zdrowotność zwierząt i ich przyrosty do nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zbudować dobrą renomę wśród rolników, chętnie korzystających z naszych usług. Byczki na sprzedaż podlegają regularnym kontrolom zdrowotnym, co pozwala zachować najwyższą jakość usług. Ponadto umożliwiamy osobistą selekcję zwierząt, co daje możliwość samodzielnego wyboru byczków mięsnych, wybranych zgodnie z indywidualnymi preferencjami naszych klientów. Codziennie zapewniamy nowe dostawy, z możliwością bezpośredniego transportu towaru do gospodarstwa. Transportowane byki na sprzedaż muszę być odpowiedni przygotowane, dlatego też dbamy o warunki przewozu zwierząt, spełniając przy tym wszystkie wymagane normy weterynaryjne.

Nasze hasło to „sprzedam byczki”

Prowadząc działalność, tj. sprzedaż byków musimy bardzo dbać o jakość naszych usług, dlatego cały czas bierzemy pod uwagę wszelkie opinie naszych klientów dotyczące zarówno hodowli jak i transakcji. Umożliwiamy także kredytowanie zakupów, oferując bardzo korzystne warunki współpracy. Przy większych zamówieniach negocjujemy ceny. Doświadczenie w branży rolniczej nauczyło nas elastycznej współpracy z rolnikami, których potrzeby są często inne, w zależności od wielkości gospodarstwa jak i rodzaju działalności. Nasza firma, w ofercie „sprzedam byczka” proponuje zwierzęta w przedziale wagowym od 50 do 90 kg, w wieku od 2 do 7 tygodni – zarówno byczki jak i jałoszki, posiadające wszystkie badania od lekarza weterynarii. Tygodniowo jesteśmy w stanie zapewnić do 450 sztuk zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, min. cielaki na sprzedaż.