Prezentujemy Państwu ofertę skupu i sprzedaży cieląt, w przystępnych i konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie posiadamy cielęta na sprzedaż tygodniowo od 280 do 450 sztuk.

W związku z tak dużą ilością posiadanych przez nas zwierząt, jesteśmy w stanie w szybkim czasie zorganizować większe partie cieląt danego gatunku oraz kategorii wagowej, dzięki czemu minimalizujemy czas w którym cielęta są dostarczane do potencjalnego klienta, a co przekłada się na ich wysoką zdrowotność. Nasze bydło na sprzedaż wykazuje ponadto duży przyrost dzienny, wpływający na ich jakość. Każda posiadana przez nas sztuka charakteryzuje się bardzo dobrą kondycją, a my kładziemy ogromny nacisk na to, aby trafiające do nas zwierzęta były pozbawione wszelkich problemów zdrowotnych. Dbamy także o właściwy sposób przetrzymywania bydła na sprzedaż, mając też na uwadze dobre warunki transportu.

Oferujemy:

  • Byczki MM 50-90kg
  • Byczki NCB ( TYP MIĘSNY) 50-90kg
  • Byczki HO 50-90 kg
  • Jałoszki MM 50-90kg
  • Jałoszki HF 50-90kg

Dostępne u nas bydło na sprzedaż pochodzi wyłącznie z obór wolnych od białaczki, brucelozy i gruźlicy, posiadając jednocześnie wymagane świadectwa zdrowia od lekarza weterynarii. Kładziemy duży nacisk na to, aby zwierzęta w doskonałym stanie trafiały do rolników, ponieważ zależy nam na dobrej i długotrwałej współpracy z Klientami. Standardowy wiek cieląt na sprzedaż, mieści się w przedziale od 2 do 7 tygodni.

REALIZUJEMY zamówienia na Większe ilości bydła na sprzedaż

Przy większej ilości zakupionego bydła na sprzedaż, transport po kosztach paliwa oraz możliwość negocjacji cen. Dostarczamy zwierzęta zarówno do mniejszych gospodarstw, jak i dużych przedsiębiorstw z branży rolnej, dbając o jakość warunków transportu oferowanego przez nas bydła na sprzedaż. Dostawy są możliwe codziennie, na podstawie wcześniej ustalonych indywidualnie warunków współpracy. Natomiast sprzedaż zwierząt odbywa się trzy razy w tygodniu. Wszelkie szczegóły dotyczące zakupów można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie. Prowadzimy także sprzedaż cieląt na export, umożliwiając zagranicznym przedsiębiorcom nabycie doskonałej jakości bydła na sprzedaż.

Priorytetem naszych działań związanych z handlem jest bydło na sprzedaż, ale pierwszorzędnie liczy się zaufanie i rzetelność, w związku z czym kładziemy ogromny nacisk na jakość współpracy. Możliwe jest dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb kontrahentów, dlatego nasze byki na sprzedaż są tak popularne.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 506-227-108 lub 724-087-089.